У недељу, 6. септембра, завршено је музичко такмичење „Србија у ритму Европе“ за 2020. годину.

Николина Вишекруна из Шајкаша, која је представљала општину Тител и државу Русију на музичком такмичењу, заузела је 9. позицију на табели, од укупно двадесет троје такмичара.

Током целог такмичења, Николина је заузимала водећа места на табели, али и поред тога што је остала прва по СМС гласовима од стране публике, на крају је завршила такмичење на деветом месту.

Николина, заједно са својом породицом, захваљује се општини Тител, на челу са председником општине, мр Драганом Божићем, као и одборници Снежани Петров, која је била уз њу као подршка током целог такмичења. Такође, захваљује се свим људима који су гласали за њу и који су били ту за њу протеклих пар месеци. До новог гледања и слушања, Николина упућује искрене честитке победницама из Чачка.