Данас, 15. јуна 2020. године, Национална служба за запошљавање, у сарадњи са Општином Тител, расписала је Јавни позив незапосленима за доделу субвенције за самозапошљавање у 2020. години.

Јавни позив је отворен од дана објављивања на сајту НСЗ и сајту Општине Тител, а захтеви са бизнис планом се могу поднети најкасније до 15.07.2020. године.

Информације о програму, делатностима које не могу бити субвенционисане, могу се добити у Националној служби за запошљавање – Испостави Тител, преко Позивног центра Националне службе, телефон: 0800-300-301.

Јавни позив незапосленима за доделу субвенције за самозапошљавање у 2020. години можете преузети овде.

Захтев са бизнис планом за доделу субвенције за самозапошљавање за 2020. годину можете преузети овде.

Несубвенционисане делатности – самозапошљавање особа са инвалидитетом можете преузети овде.

Несубвенционисане делатности – самозапошљавање можете преузети овде.